Prohledat tento blog

pátek 22. dubna 2016

APRIL SHOWER'S BRING MAY FLOWERS

APRIL SHOWER'S BRING MAY FLOWERS

Už dlouho jsem si chtěla zkusit udělat přání s deštníkem a tak mi přišla výzva Double D velmi vhod.Nejprve jsem nablendovala čtvrtku modrým inkoustem Distress a postříkala jsem vodou, aby vznikly fleky. Pak jsem nazelenalým a bílým inkoustem udělala bokeh efekt (bílý se příliš nepovedl). Deštník jsem nalepila na pauzovací papír a zastřihla přesně podle horního okraje. Vše jsem slepila a doplnila výseky srdíček a kapičkami. Celou ozdobu jsem nalepila 3D čtverečky na čtvrtku s motivem mraků a deště.


Děkuji za návštěvu na mém blogu.


5 komentářů:

 1. This is FABULOUS Martina! LOVE how you used the vellum panel and all the wonderful techniques. GREAT JOB!! Awesome inspiration to us all! Thanks so much for joining in the fun at our Double D ‘APRIL SHOWERS BRING MAY FLOWERS’ Challenge! We hope you’ll come back often.

  Darlene
  DOUBLE D Challenge Blog
  DAR’S CRAFTY CREATIONS

  OdpovědětVymazat
 2. Oh, how cute! Clean and simple and fresh. Love the paper! A wonderful card for our April Showers Challenge at Double D!

  OdpovědětVymazat
 3. Wonderful card, Martina! The heart rain drops are a great idea. Love the vellum over them and that the umbrella is the central focal point. Thanks for joining the Double D April Challenge.

  OdpovědětVymazat