Prohledat tento blog

sobota 15. července 2017

Opět lodě :-)

Nevím, proč mě to námořnické téma tak láká, nejsem dobrý plavec, neplachtím a nejezdím dokonce ani k moři. Přesto často tvořím přání s touto tématikou  a dnes jsem dokonce udělala dvě (začíná mi totiž dovolená, tak jak jinak, než relaxováním u cardmakingu :-) ).

První přání jsem vytvořila na výzvu  The Male Room - TEXTURE. Bohužel jsem měla původně trochu jiné plány, ale moje horké embosování tentokrát nedopadlo dobře. Proto jsem použila ozdoby, které snad splňují tuto podmínku. Vyfotila jsem je aspoň zblízka, aby byla jakás takás textura vidět. Doufám, že dámy v DT prominou a přijmou do soutěže i toto přání. :-)


Vyrobila jsem shaker, použila jsem čtvrtky UHK Gallery a spoustu malých perliček a hvězdiček. Fólie se při focení leskla, proto jsem fotila z boku.

--------------------

Přání na výzvu Fusion Card Challenges jsem vyrobila z papíru s jemnými glitry, který jsem kdysi vyhrála v soutěži, takže ani nevím, od jakého výrobce pochází. Nicméně mi tento vzorek připadal vždy velmi miloučký a sladký, tak snad se bude někomu také líbit. Okraje přání jsem oblendovala jemně oranžovým inkoustem Distress Ink.
Děkuji Vám za návštěvu na mém blogu.

1 komentář:

  1. I like the nautical shaker card! Love the little embellishments too. Thanks so much for playing along with The Male Room, and I'm sorry to be so late commenting! Deborah, DT.

    OdpovědětVymazat