Prohledat tento blog

neděle 24. září 2017

Svatební květinové přání

Mám ráda citáty a tak jsem uvítala možnost použít citát na přání. Protože právě proběhla svatba mých známých, kterým se moje přáníčka líbí, rozhodla jsem se toto přání věnovat jim. Doufám, že jim udělám radost.  💑😊

Na třpytivý podklad jsem nalepila výsek, který jsem orazítkovala citátem J. W. Goetha: "Milovat a milován býti je největší štěstí na světě". Orámovala jsem střed přání kartonovým rámečkem s lístečky  a pak už jsem jen lepila listy, květiny, kousek tylu, špendlík se srdíčkem a lanko s perličkami.
S přáním vstupuji do soutěže Double D Challenges: Sentiments/Quotes


Děkuji Vám za návštěvu na mém blogu.


3 komentáře:

 1. Oh Martina this is just BEAUTIFUL!! Thanks so much for joining in the fun at our Double D ‘Sentiments & Quotes’ challenge! We hope you’ll come back often.

  Darlene
  DOUBLE D Challenge Blog
  DAR’S CRAFTY CREATIONS Please stop in for a visit!

  OdpovědětVymazat
 2. Gorgeous card, Martina! Beautiful, soft colors and the chipboard frame is amazing. Thank you for joining the Double D, "Quotes" Challenge!

  OdpovědětVymazat
 3. A beautiful creation. Lovely design and gorgeous colours used for our ADD A QUOTE OR SENTIMENT challenge, sure suits our theme beautifully ...hope to see you next challenge.. Double D Challenges{DT aNNie}


  OdpovědětVymazat