Prohledat tento blog

sobota 24. února 2018

Tři přání s houpacím koněm

Moje maminka mě požádala o přání pro miminko, které se brzo narodí dceři mé sestřenice (no ano, jsme už ve věku, kdy se stáváme babičkami :-) ). Budoucí maminka prý očekává holčičku, ale nemá ráda růžovou barvu. Proto jsem se rozhodla pro přáníčko laděné do zelena. Miminko se má narodit v dubnu, proto jarní zelená snad už bude odpovídat jarní přírodě okolo nás. Protože nepředpokládám, že by četly můj blog, můžu ho tu klidně vystavit. ;-)
Houpací koně se mi moc líbí, udělala jsem tedy přání hned tři. Využila jsem spíše zbytky papírů, které jsem se rozhodla v tomto roce spotřebovat (nebo vyhodit pro nepoužitelnost). Zkrátka se mi už příliš nahromadily. :-)
Moje přání nesoutěžní splňují vlastně i soutěžní podmínku - první má 3 kytičky a druhé  má kytičky dokonce dvakrát:A zde je přání pro moje příbuzné, se kterým jsem se rozhodla soutěžit. Mám zde tři kytičky (v bílé,zelené a žluté barvě) a tři kamínky, které jsou pro mě symbolem nově vznikající rodiny (podle velikosti - táta, máma a miminko). S přáním vstupuji do soutěže De Egel:"Three of a kind" 


Děkuji Vám za návštěvu na mém blogu a komentáře.

2 komentáře:

 1. Beautiful cards Martina. You've used beautiful materials on your cards and I love how you played with them.
  Thank you for joining the challenge at De Egel.
  Greetings Miranda (dt De Egel)

  OdpovědětVymazat

 2. So nice that you join our '#52th' Challenge !
  Thanks for your participation and good luck.

  {Challengeblog De Egel}
  {Hobbywinkel De Egel}

  OdpovědětVymazat