Prohledat tento blog

čtvrtek 29. března 2018

Pegas

Když jsem se zmínila před svou dcerou, která velmi miluje koně, že budu dělat přání na téma křídla, hned mi řekla - udělej přání s okřídleným jednorožcem. Takže takto vznikl nápad a následně realizace přání.

Použila jsem metalické obrázky a výseky Papermania - Midnight Fairytale. Výseky jsou určené k nalepení a vytvoření 3D obrázků - použila jsem jen dvě vrstvy, protože se mi to takto více líbí.S přáním vstupuji do soutěží:Děkuji Vám za návštěvu mého blogu a komentáře.


5 komentářů:

 1. Great interpretation of our challenge theme. Thanks for entering and showing your beautiful work at our "JUST WING IT" Challenge. Thanks for joining in and good luck in the draw.  Double D Challenges{DT aNNie}


  OdpovědětVymazat
 2. Beautifully created! Thank you for joining our challenge at Double D!
  Diane DD DT {Nellies Nest}

  OdpovědětVymazat
 3. WOW ... what a beautiful pegas card! Magical! Thanks so much for joining in the fun at our Double D ‘Just Wing It’ challenge! Good Luck and we hope you’ll come back often.

  Darlene
  DOUBLE D Challenge Blog
  DAR’S CRAFTY CREATIONS Please stop in for a visit!

  OdpovědětVymazat
 4. WOW indeed! He is magnificent! Love your pretty background too! Thanks so much for playing along with us at The Double D Challenge Blog, Just ‘Wing’ It, Donna DT Member.

  OdpovědětVymazat

 5. So nice that you join our '#54th' Challenge !
  Thanks for your participation and good luck.

  {Challengeblog De Egel}
  {Hobbywinkel De Egel}

  OdpovědětVymazat