Prohledat tento blog

čtvrtek 7. června 2018

Růžové vánoční přání


Mám ráda objevování nových možností, které v cardmakingu jistě jsou. Často prohlížím na internetu přání a vždy mě něco překvapí. Někdy to bývají i kombinace barev, které by mě nenapadly. Proto jsem se i já připojila k výzvě vytvořit vánoční přání v netradičních barvách. 

Na přání jsem použila papír Scrap Berry´s Winter Joy, který jsem položila obyčejným fialovým papírem. Dále jsem použila dva výseky vánočních ozdob, které jsem měla ve svých zásobách (bohužel nemám šablony, ale ozdoby se mi velmi líbily). Pak už jsem jen dozdobila drobnostmi jako mašličkou, perličkou, nápisem a větvičkami. Ozdoby jsou nalepeny na 3D polštářcích, jak je vidět na druhé fotografii.S přáním vstupuji do soutěže:

Děkuji Vám za návštěvu na mém blogu a za komentáře.

3 komentáře:

 1. Really Beautiful, I love the colours and your ornaments look so lovely especially with the greenery.
  Faith
  x

  OdpovědětVymazat
 2. Beautiful and love your untraditonal colours..Thank you so much for sharing and joining in with us at CCAYR...[ Christmas Crafts All Year Round]

  Luv CHRISSYxx

  OdpovědětVymazat
 3. Beautiful!! Thanks so much for participating in our CHRISTMAS CRAFTS ALL YEAR ‘ROUND challenge. Hope you participate in our next challenge!! Have a happy crafty day!!!
  Deanne at A Little Bit O’ Paper

  OdpovědětVymazat